Псевдо "Стінг" Ґордон Метью Томас Самнер отримав від слухачів. Якось він виступив у чорно-жовтому светрі, що нагадував осу. Жало – ось дослівне значення цього слова.

Стінг змалку займався музикою. Найбільше любив джаз. Але у 26 років, під впливом нового друга, зацікавився роком і створив гурт The Police. Це їм належить всесвітньо відомий сингл Every Breath You Take.


Після тріумфального світового турне з гуртом Стінг зрозумів – час рухатись далі. І розпочав сольну кар'єру. Аби сподобатись аудиторії, грав популярні на той час мотиви. Хоча насправді музикант завжди мріяв про джаз-рок. Лише набравшись досвіду та сміливості, Стінг таки почав створювати ні на що не схожу музику.


З часом за музикантом закріпився образ філософа-інтелектуала. Разом із дружиною – актрисою Труді Стайлер – вони багато медитують, подорожують екзотичними місцями та займаються йогою. Дбають про природу – кілька років тому подружжя створило фонд захисту тропічних лісів.

У Стінга – шестеро дітей. Але у спадок від успішного батька вони не отримають ні пенса. Співак переконаний - вони мають самостійно пройти крізь життєві труднощі. А свої статки у 170 мільйонів фунтів Стінг планує віддати на благодійність.