Стінг сподівається, що навіть у свої 85 почуватиметься так само добре як і зараз, а музику не покине нізащо.

“Я б не зміг жити без музики. Я або гратиму або помру. Третього не дано. Сподіваюсь, наступні 25 років будуть такими ж як і ці. У мене просто немає вибору!”, - каже музикант Стінг.

В кінці 70-х Стінг дебютував як лідер гурту The Police. Група підкорила серця мільйонів хітами "Every Breath You Take" та "Every Little Thing She Does Is Magic"). А за кар’єру сольного виконавця, музикант встиг продати кілька мультиплатинових альбомів та отримати 16 Греммі. Зупинятися на досягнутому музикант не збирається. Щойно закінчивши чергове світове турне, Стінг готується до нового під назвою "Back to Bass Tour", яке розпочнеться вже у жовтні.

“Я повертаюся до основ. Я гратиму на бас гітарі у маленькому гурті. Нещодавно у мене закінчилось 200 денне турне з симфонічним оркестром, тож хочеться повернутися до того, до чого я звик”, - каже музикант Стінг.

Попри роки у музиці та досвід, Стінг все ж зазначає, йому є ще багато чого навчитись, а робота зі справжніми професіоналами, змушує працювати над собою.

“Мені ще дуже багато потрібно навчитись. Коли працюєш з професіоналами, усвідомлюєш, який довгий шлях потрібно пройти і це дуже добре. Музика не закінчується. Ніхто не може сказати “О, тепер я все вмію”. Так скажеш хіба тоді, коли помреш”, - каже музикант Стінг.

Цього тижня світ побачив реліз із 3 дисків під назвою "Sting: 25 Years", а 18 жовтня надійде до продажу платівка під назвою “Стінг: найкраще за 25 років”. Диск міститиме 12 пісень артиста, які пройшли ремастеринг. А ще у планах співака - реліз нового альбому.