Подейкують, критики настільки тепло сприйняли програму, що тур, який добігав завершення, вирішили продовжити додатковими концертами, в тому числі і в Києві.

“Привіт, я Стінг. З нетерпінням чекаю зустрічі з Вами на концерті в Палаці Спорту”, - звернувся до прихильників музикант Стінг.

Програму, що складатиметься з найкращих композицій артиста, виконають у супроводі Національного симфонічного оркестру України. Саме вони впродовж останніх 15 років співпрацювали із "Scorpions", "Electric Light Orchestra", Ванессою Мей, Тамарою Гвердцителі, "Бі-2" та "Океаном Ельзи".

Втім, зізнаються, саме "Symphonicity" - чи не найпочесніший момент у біографії колективу. До проекту залучили 46 найкращих музикантів, усі вони отримали нотний матеріал і почали індивідуальну підготовку.

“Відповідальність цього концерту і цього проекту - вона надзвичайно висока, тому що Стінг порівнюватиме нас з іншими колективами, а у нього більше 30-ти концертів зараз, з різними оркестрами світу. Тому нам хотілося б, щоб він нас запам’ятав з кращого боку. Тому музиканти внутрішньо надзвичайно відповідально ставляться, зосереджено”, - розповідає генеральний директор Національного симфонічного оркестру Олександр Горностай.

“Це таке неймовірне щастя для кожної людини, а особливо для музиканта - це просто неповторне враження було. Я і до сих пір не йму тями і віри у те, що я буду з ним на одній сцені і грати його безсмертні пісні - це просто в мене в голові не вкладається”, - каже концертмейстер Галина Горностай.

Представники американської сторони зізнаються - в захваті від українських музикантів. Кажуть, швидко усе "схоплюють", мають хороше відчуття стилю та розуміють вказівки з півслова.

“Цього літа я працюватиму з 19-ма європейськими оркестрами, і це нелегко, адже кожен - особливий по-своєму. Не останню роль відіграє і мова. Звісно, музиканти мають професійну термінологію - адажіо, алегро - і я намагаюсь її використовувати. Але часом комунікації мають бути глибшими. І знаєте, що я помітив - коли ми граємо "Englishman in New York", у певному моменті оркестр також починає її наспівувати. І це чудово, бо саме в цей момент вона стає міжнародною мовою”, - каже диригент Челсі Тіптон.

Сам Стінг приїде до Києва безпосередньо перед виступом. Організатор каже - у побуті він не надто вибагливий - має стандартний райдер зірки свого класу. Єдина особливість - на майданчику мають чергувати лікар та швачка, містом супроводжувати міліціонери, а усі непродані місця, дзеркальні поверхні та стіни у гримерці мають бути задраповані чорною тканиною.

“У кожної людини таке - аби його менше щось відволікало. Стіни та підлогу задрапіруємо у чорний колір, свічки. З огляду на те, що на сьогоднішній день в Україні, Києві можна знайти що завгодно, було б бажання. Тому думаю, нічого складного немає”, - сказав організатор Володимир Бурцев.

Напередодні візиту до України музикант відвідає з концертами Росію, Грузію та Казахстан, а після української столиці - вирушить на знаменитий Moon & Stars Festival у Швейцарії.