Дружина принца Вільяма зустрілася з матерями в парку Баттерсі. Напередодні візиту вона за допомогою відеозв'язку поспілкувалася з волонтерами організацій Home Start, National Childbirth Trust і MUSH. Вони надають підтримку батькам, у яких через пандемію коронавірусу виникли різноманітні проблеми.

Читайте також Кейт Міддлтон обрала брендову сукню для офіційного виходу: ефектні фото

Звісно, що без уваги не залишився аутфіт герцогині. Кетрін обрала для поїздки неформальне вбрання, у якому виглядала дуже стильно.

Стильний look Кейт Міддлтон

38-річна Кетрін постала перед публікою в штанах пильно-рожевого кольору із костюма від відомого британського бренду від Marks & Spencer. Такий низ представниця королівської сім'ї поєдала з білим топом від Ralph Lauren. Замість звичного взуття на підборах Міддлтон обрала стильні білі кеди.

Свій look герцогиня Кембриджська доповнила лаконічними прикрасами. У руці вона тримала сонцезахисні окуляри з темними лінзами. Розкішне волосся Кейт Міддлтон вклала в красиві локони, а на обличчі зробила ніжний денний макіяж з акцентом на очах.

Під час спілкування з жінками з обличчя Кейт не сходила усмішка. Вона щиро раділа зустрічі та перебувала в гарному настрої.


Кейт Міддлтон у стильних штанах і футболці / Фото Getty Images


Кейт Міддлтон щиро усміхається / Фото Getty Images