Неймовірна атмосфера та спів в унісон із сотнями прихильників – це не єдине, чим запам'ятається виступ Дмитра Шурова у Чернівцях, що відбувся 6 жовтня. Курйозна ситуація, що сталась під час концерту, ще довго згадуватиме Pianoбой.

Читайте також: Реакція сина Ірини Федишин на виступ мами зірвала мережу: курйозні фото

За словами артиста, в пориві емоцій він стрибнув зі сцени до своїх прихильників. Люди в захваті підтримали його. Та от повернутись назад на сцену далось Дмитру Шурову не так легко.

Стався кумедний епізод – коли стрибнув до людей незаплановано (сцена дуже висока, зашита і не передбачала можливості залізти) – привітався і попросив місцевих охоронців підсадити, вони відповіли, що їм "не можна, служба". Я кажу: «Та годі, ви що, концерт же ж триває. Закиньте мене назад". А вони мені: "Не можна",
– зазначив Дмитро Шуров.

Упродовж кількох секунд Pianoбой намагався знайти вихід на сцену. Зрозумівши, що іншого вибору в нього немає, співак посеред концерту самотужки почав видиратись.

"Дерся сам, як Брюс Лі, а сестра тягнула. Мабуть, смішно виглядало збоку", – додав Pianoбой.

Артист додав відео, на якому видно, як він зістрибнув зі сцени до прихильників та привітався з ними. Курйозного моменту повернення на сцену наразі не опублікували в мережі.