Як мовиться на сайті ЦВК, Іво Бобул є членом вищезазначеної партії. Щодо його особистого життя, то він народився 17 червня 1953 року, є громадянин України та протягом останніх п’яти років проживає на її території, а саме у Києві. Має виконавець вищу освіту за спеціальністю "викладач вокалу" – закінчив Національну академію керівних кадрів культури та мистецтв. Судимість – відсутня.
Не лише Іво Бобул! З шоу-бізнесу в політику: які ще зірки ідуть в Раду нового скликання і хто уже мав мандат
Зареєстрував Центрвиборчком Іво Бобула та решту списку партії "Патріот" учасниками виборчого процесу 25 червня.
Іво Бобул – під номером 5 у виборчому списку партії "Патріот"
У прес-службі партії "Патріот" у коментарі 24 каналу розповіли, що Іво Бобул на пропозицію взяти участь у виборах погодився одразу, оскільки фактично з самого початку є членом цієї політсили.
Його ім’я говорить само за себе. Також він підтримує лідера партії Миколу Голомшу та перебуває з ним у дружніх і гарних стосунках. І, звісно, йому підходить і здається близькою наша ідеологія,
– зазначили представники "Патріоту"
Додамо, що Іво Бобул також є автором і виконавцем гімну партії "Патріот.
Гімн партії "Патріот" у виконанні Іво Бобула: дивіться відео
Наразі партія "Патріот" не фігурує у жодних списках соцопитувань, тому її рейтинг є близьким до нуля.
Що відомо про парламентські вибори 2019 року? 21 травня Президент України Володимир Зеленський підписав указ про припинення повноважень Верховної Ради. Таким чином, він виконав свою інавгураційну обіцянку розпустити парламент. Відповідно до документу, позачергові вибори до ВР відбудуться 21 липня 2019 року.
26 червня ЦВК завершила реєстрацію кандидатів у народні депутати. На позачергових виборах до Ради в одномандатних виборчих округах балотуватиметься 3171 кандидат: самовисуванцями йдуть 1735 осіб та ще 1436 імовірних парламентарів є представниками політичних сил.
Хто з політсил сьогодні має шанс пройти до Ради: дані останнього соцопитування
Це вже не перший похід Іво Бобула у політику. Зокрема, наприкінці травня 2018 року він заявив, що замислився над походом у президенти та навіть з цією метою уже почав збирати гроші. Він зазначав, що його команда веде перемовини, аби взяти на передвиборчу кампанію гроші у господаря Білого дому Дональда Трампа. Водночас співак наголошував, що не хоче працювати з олігархами на їхніх умовах і у разі свого обрання президентом змусить товстосумів "повернути гроші в країну".
Цікаво! Іво Бобул в ексклюзивному інтерв'ю розповів про свою передвиборчу програму
Згодом співак все ж зізнався, що все це було жартом.
Звичайно, в політику я не піду – мене музика не відпустить,
– підкреслював музикант.
Те, що слова Іво Бобула про президентство були жартом, говорять і у партії "Патріот".
"Це був жарт і не було серйозно. Це було зрозуміло з самого початку", – зауважили у прес-службі політсили.
Іво Бобул йде у президенти: дивіться відео 24 каналу
Що відомо про партію "Патріот"? Мністертсво юстиції її зареєструвало у 2005 році. Своєю основною метою політсила називає очищення української політики від олігархів, а економіки – від монополії. Крім того, у "Патріоті" заявляють, що займаються питаннями розвитку української мови та культури та всіляко сприяють волонтерському руху.
Статут партії "Патріот": документ
Що відомо про голову партії "Патріот" Миколу Голомшу? Він є Почесним працівником прокуратури України та має звання "Заслужений юрист України" (2006 рік). Крім того, у 2088 році його нагородили орденом Ярослава Мудрого V ступеня. Одружений, має двох дітей.
Народився Микола Голомша 16 грудня 1962 року у селі Тухля на Львівщині. Закінчив Харківський юридичний інститут (нині Національна юридична академія імені Ярослава Мудрого) за спеціальністю "Правознавство". З 2000 по 2010 рік працював на посадах першого заступника прокурора як Львівської, так і Чернівецької областей, прокурора як Львівської області, так і Центрального регіону України, заступника генпрокурора.
Голомша переконує, що його кілька разів звільняли та понижували у посадах з надуманих причин – у 2005 році звільнили з посади заступника генпрокурора, оскільки нібито він відмовився порушувати кримінальну справу проти лідерів "Помаранчевої революції"; у 2010 році його понизили у посаді до військового прокурора Центрального регіону начебто за те, що скерував до суду кримінальну справу про визнання Голодомору геноцидом.
Микола Голомша
Зверніть увагу! Активісти показали приголомшливо масштабну династію прокурорів та їхні статки