Про це артист розповів у програмі "Світське життя".

За словами співака, його попередні стосунки розпались через втручання батьків коханої. Ivan Navi зізнався, що саме через це він вирішив скасувати весілля.

Читайте також: Оголені дівчата станцювали в новому кліпі співака Ivan Navi: відео

"Тоді мені було 22 роки. Я цю людину кохав, хотів з нею пов'язати своє життя, але через певні обставини, які в нас склалися, почали втручатися вже й батьки. Вона була дуже близька до своїх родичів і, на жаль, не змогла відстояти свою думку", – зазначив Ivan Navi.

Попри таке закінчення стосунків артист бажає щастя своїй екс-коханій та щиро вірить, що вона знайде людину, з якою створить міцну сім'ю. Сам же Ivan Navi запевнив, що наразі не має дівчини, тому активно шукає своє кохання.

Зараз я в пошуках, але все можливо, тому що я не стою на місці,
– зізнався Ivan Navi.

Водночас артист активно займається кар'єрою та підтримує свою форму спортом. За словами Ivan Navi, тренування безпосередньо впливають на його виступи, тому часу на пошуки стосунків у співака вкрай мало.

"Я займаюся боксом і намагаюся це пов'язувати з плаванням, бо воно добре впливає на дихання. Оскільки я люблю багато на сцені рухатись, скакати, віддавати свої емоції, мені потрібно дуже багато енергії", – додав Ivan Navi.