"Нова Мадонна", "реінкарнація Фредді Меркюрі", "спадкоємиця Девіда Боуї" — як тільки не називали Леді Гагу.

Справжнє ім'я зірки — Стефані Джоан Анджеліна Джорманотта. Своє італійське коріння співачка не приховує. Зізнається, що не уявляє свого життя без пасти. Незвичний же псевдонім — данина гурту Queen, один із хітів якого носить назву Radio Gaga.

2008 рік для майбутньої зірки став знаковим. Вона дебютувала з альбомом The Fame. Назва платівки виявилась пророчою: практично кожна пісня з альбому стала хітом, а Just Dance і Poker Face на довгі місяці "засіли" на верхівках чартів.

Кожен наступний образ Стефані — новий виклик для публіки. То вона приходить на церемонію MTV у сукні із м'яса, то "світить" сідницями на Brits awards. Сама ж співачка пояснює пристрасть до незвичних нарядів тим, що разом із музикою вигадує одразу й образ, який її доповнює.

Співачка відома своєю правозахисною діяльність. Вона активно відстоює права геїв, бореться зі СНІДом та допомагає жінкам, які потерпають від насильства. Каже, що головний месседж її творчості — "Потрібно вірити в себе".

Я закликаю вас забути про всіх, хто змушував вас думати, що ви не потрібні, чи не достатньо красиві, не достатньо стрункі, не вмієте співати або танцювати. Чи що ви ніколи не виграєте Grammy, або не зберете аншлаг у Madison Square Garden. Пам'ятайте, що ви до біса суперзірки!
— закликала Гага фанів на одному зі своїх концертів.

Сьогодні їй 30 і це її не засмучує. За плечима у Леді Гаги 6 Grammy, Золотий глобус, 12 рекордів Гіннеса та звання найбагатшої молодої знаменитості. Нова мета зірки – довести, що після 30 стане ще більш успішною та бажаною. Попереду безліч планів, і найскромніший із них — заспівати у космосі.

Дивіться також: Відомий актор врятував людей від шторму