Відомо, що автором кліпу був відомий режисер Алан Бадоєв, який зняв ролик на телефонні камери. TAYANNA постала перед прихильниками у закритому купальнику з чималим вирізом. Зірка грайливо танцювала та ніжилась на пляжі, що виглядало дуже спокусливо в кадрі.

Читайте також: TAYANNA розповіла про стосунки з одруженим продюсером і назвала ім'я батька своєї дитини

"Кожен раз, коли я спостерігаю за TAYANNA в житті, по-справжньому закохуюся в неї, її органіку і харизму. І мені хотілося створити відео, яке максимально підкреслить її таку, якою вона є, коли не позує перед камерами. Тому я полегшив завдання і використовував телефони, щось дуже звичне, те, чим ми користуємось в житті, те, що не змушує нiяковiти. На мій погляд, це допомогло нам досягти максимального розчинення артиста у відеокліпі", – розповів Алан Бадоєв.

Не в меншому захваті від співпраці була й TAYANNA. Зірка зізналась, що зйомки були досить насиченими, адже їй потрібно було працювати на три камери.

Знімаючи кліп з Аланом, я знала, що це буде абсолютно новий для мене досвід, абсолютно нові відчуття. Цього разу мені доводилося працювати відразу на три камери. Потрібно було відчувати себе вільною, красивою на 360 градусів,
– зізналась співачка.

Наразі гарячий кліп уже з'явився у мережі. Ролику прогнозують такий же успіх, як і треку "Фантастична жінка", який заполонив чимало чартів країни.

Дивіться відео кліпу TAYANNA "Фантастична жінка":

У своєму блозі Тетяна Решетняк показала, як проходили зйомки її кліпу. Зірка зізналась, що з Аланом Бадоєвим готова на будь-які експерименти.