Зворушливу промову вона вислови на сцені з нагородою у руках.

У ній йшлось про те, чому ж власне на подію вона зі своїм чоловіком Кері Хартом та їхньою донькою прийшли одягнуті в однакових чоловічих костюмах. Як виявилось, так вони вирішили підтримати свою доньку Віллоу, яку дражнять в школі через те, що вона "схожа на хлопчика".

Читайте також: Церемонія MTV Video Music Awards: переможці, фото та відео

Pink розповіла, що одного разу вона підвозила свою доньку в школу, як її донька їй сказала про себе, що вона найбільш негарна дівчинка у світі. На що Pink довго думала, що відповісти та як її змусити повірити в те, що вона прекрасна і що немає нічого поганого в тому, щоб бути такою, яка вона є.

Для цього вона поїхала додому і створила мультимедійну презентацію в Power Point, де розповіла про зірок, які "які жили і творили на повну котушку і надихали оточуючих", але яких при цьому часто дорікали в невідповідність стандартам зовнішності своєї статі. До них вона віднесла таких артистів як Девіда Боуї, Прінса, Енні Леннокс, Майкла Джексона, Фредді Меркьюрі, Дженіс Джоплін і навіть Елтона Джона.

Я запитала у дочки, на кого я, на її думку, схожа. Вона відповіла: "Ти дуже красива!". "Спасибі, звичайно, але мене теж часто порівнюють з чоловіком, критикують за чоловікоподібну, нежіночну фігуру і брутальну зовнішність. Але коли люди сміються над моєю зачіскою, хіба я починаю відрощувати волосся?". "Ні, мамо", – відповіла моя дочка. "Хіба я намагаюся якось змінити свою фігуру?". "Ні, мамо". "Але при цьому я збираю повні стадіони на концертах по всьому світу?". "Так, мамо!",
– емоційно розповіла Pink.

Маленька Віллоу прийшла в захват після таких слів, а весь зал – разом з нею. Співачка ж завершила свою промову життєстверджуючим: "Моя дорога дівчинко, ти прекрасна! І я люблю тебе!".