Оля Цибульська не належить до тих, хто виставляє на показ своє особисте життя. Співачка рідко публікує знімки зі своїм коханим та 3-річним сином, оберігаючи їх від зайвої уваги громадськості та журналістів.

Читайте також: Андрій Данилко назвав своїх фаворитів Євробачення-2018

Однак все таємне рано чи пізно стає явним. Відтак у новому кліпі зірка показала свого чоловіка, який зіграв роль коханого. Подружжя постає у ролі наречених, а Оля Цибульська приміряла білу сукню.

"Коли ми обговорювали кандидатів для зйомок, я вирішила, що нареченого у кліпі повинен зіграти мій справжній чоловік, а не актор, тому що цього разу я не гратиму жодних ролей, а буду собою. Розповім правдиву історію, яка знайома кожній дівчині. Щоб прийти до справжнього щастя, іноді доводиться не один раз спіткнутися. Та й всім давно цікаво, за кого Цибульська вийшла заміж, тож я вирішила привідкрити цю завісу", – написала співачка в соціальній мережі.

Зазначимо, що співачка в реальному житті відмовились від традиційної церемонії, тому весільний образ для Олі Цибульської був новим. І хоч справжнє подружжя зробило скромне весілля, образ молодят їм дуже личить.

Дивіться відео кліпу Олі Цибульської "Сукня біла":