Про це пишуть у Radar Online.

Як розповів виданню інформатор, лише за останній місяць вона скинула майже 14 кілограмів. А все через жорстку дієту-очищення в поєднанні з виснажливими тренуваннями. Упродовж своєї детокс-программи Кері харчувалася лише смузі та крихітними порціями органічних продуктів.

Читайте також: Мерайя Кері вразила невдалим виступом і розповнілою фігурою

"Вона виглядає прекрасно і повернулася до тієї ваги, яку мала років у двадцять", – прокоментував інсайдер.

Він також додав, що зміни з тілом зірки пов’язані по великому рахунку з гарячими стосунками, в яких зараз перебуває артистка.

Їхнє сексуальне життя з Брайаном палкіше, ніж будь-коли раніше, і вона почувається ліпше, ніж будь-коли. Тепер вона відчуває, що настав час відплатити за всі жорстокі речі, які люди торік говорили про її огрядніше тіло,
– підсумував інформатор.


Брайан Танака і Мерайя Кері

Хто така Мерайя Кері?

Мерайя Кері є відомою американською співачкою, яка випустила близько 15 музичних альбомів за свою музичну кар'єру. Зірка також зіграла у восьми кінострічках і стала володаркою музичної премії "Греммі". 47-річна Мерайя була двічі одруженою та одного разу зарученою, однак всі її стосунки були невдалими. В артистки є двоє дітей-двійнят від другого шлюбу – донька Монро і син Моррокан. З грудня 2016 року вона зустрічається з молодим танцівником Брайаном Танакою.