У концертну програму, присвячену 20-річчю творчості співачки, увійдуть як старі, добре відомі композиції - "Твій літак", "Божевільна", "Біль", так і зовсім нові.

Спеціально до цього концерту Марина Одольська зібрала колектив з 10-ти талановитих музикантів, до складу якого входять: основна група з чотирьох музикантів (Андрій Соловйов - клавішні, Антон Бєлко - бас-гітара, Олександр Бортніков - гітара, Іван Богачов - барабани), які постійно працюють з Мариною, а такожі запрошені музиканти: Віталій Перепелиця - клавішні, класичний скрипковий квартет і Сергій Цимбал - саксофон, перкусія. У концерті також прозвучать пісні у виконанні Віталія Козловського, Анжеліки Рудницької, Василя Боднарчука та Каті Веласкес. Також у числі запрошених гостей концерту Олена Гребенюк, Ольга Сумська, гурт "Врода", Марічка Падалко та інші.

Шикарні концертні сукні і костюми для Марини Одольської люб'язно надані дизайн-студією Оксани Полонець.

Сольний концерт "БоVжевільна" можна вважати початком нового етапу у творчості Марини Одольської. Назва програмидуже символічна: "БоVжевільна" - це гра слів, в основу якої покладена назва пісні "Божевільна", що набула нового сенсу при нових обставинах особистого і творчого життя співачки.

ДОВІДКА

Марина Одольська народилая в Києві, але, коли її батьки розлучилися, переїхала з мамою до мальовничого Кам'янець-Подільського. Там закінчила середню школу та міську хорову школу. У складі Заслуженої дитячої хорової капели "Журавлик" 5 років гастролювала Україною та за кордоном. У 1994 році закінчила Кам'янець-Подільське училище культури (керівник академічного хору). А в 1995 з перемоги на фестивалі "Червона Рута" розпочала сольну кар'єру. У 1996 році стала володаркою Гран-прі телевізійного конкурсу "Мелодія-1996"; отримала першу премію на Міжнародному конкурсі пісні "Ялта-море друзів-1997"; Гран-прі Міжнародного фестивалю ім. В. Івасюка в 1998 році; Гран-прі Міжнародного конкурсу "Золотий скіф" у 1999 році.

На початку своєї співочої кар'єри Марина Одольська, протягом декількох років плідно співпрацювала з мистецькою агенцією "Територія А". Саме на цей період припадає пік популярності співачки. Разом з продюсерами Олександром Бригинцем та Анжелікою Рудницькою Марині вдалося створити оригінальний неповторний образ, який назавжди закарбувався у пам'яті прихильників. А також багато чудових пісень, на які були відзняті кліпи: "Твій літак" - 1997, "Сумно мені" - 1997, "Божевільна" - 1998, "Біль" - 1999. Усі перелічені нагороди Марина отримала саме у період співпраці з "Територією А". Можливо, саме тому її ювілейний сольний концерт відбуватиметься саме у день народження телевізійного проекту "Мистецький канал "Територія А".

Дискорафія співачки нараховує п'ять сольних альбомів:

1996 - "Божевільне сонце"
1999 - "Марина Одольська"
2001 - "Duet.com.ua"
2006 - "Подоляночка", "Початок".

В 2004 році Марина Одольська була удостоєна звання Заслуженої артистки України.

Починаючи з 2007 року співачка присвятила себе сім'ї та дітям. Так старшому синові Микиті, який гастролював з мамою ще у 1990-тих, вже 20 років, донечці Любові - 9 років і найменшому синові Леву - рік і 8 місяців. Проте про музику Марина ніколи не забувала - працювала педагогом і тренером з вокалу в різних телевізійних талант-шоу. У вільний час Марина пише пісні і співає в церковному хорі. Окрім того, активно співпрацює з кількома благодійними фондами, надає допомогу дитячим будинкам, один з яких в Київській області взяла під власну опіку, дає волонтерські концерти для поранених захисників України.

Вітаємо Марину з ювілеєм і чекаємо усіх на її ювілейному концерті!