Росіянка вважає, що Lama неправомірно використовує назву гурту, права на яку належать саме їй. Кілька днів тому співачка похизувалась, що запатентувала музичний бренд "Lama", тому українці, які заснували колектив у 2005 році, повинні змінити свою назву.

Читайте також: Ольга Фреймут з кошенятами вляпалась у новий скандал: обурлива реакція соцмереж

"Вже багато років брудні "ділки" шоу-бізнесу в іншій країні (в Україні, – ред.) незаконно користувалися моїм ім'ям, моїми ідеями, концептом задля наживи. І я з цим нічого не могла вдіяти. І навіть те, що саме мені належать всі офіційні патенти на музичний бренд "ЛАМА" і на території Росії, і на території України, питання ніяк не вирішували. Грошей на суди у мене не було. Єдиний вихід: не звертати уваги на все це і жити далі власним життям. А клони жили. Така зворотна сторона успіху. І їздять собі спокійнісінько і безкарно користуються моїм брендом", – заявила Марина Сафонова.

Вокалістка з Росії також повідомила, що вона змінила своє ім'я на Лама. Одними погрозами артистка не має наміру обмежитись, тому вимагатиме "справедливості" у судах.

Вони будуть нести жорстку відповідальність вже на міжнародному рівні за порушення міжнародного права,
– пригрозила Марина Сафонова.

На такі звинувачення відреагувала Наталія Дзеньків. Її реакція на погрози була не менш гострою. Заяву зірка розмістила на сторінці в Facebook.

"В принципі, нічого дивного в тому немає, що в так званий "Міжнародний день праці" люди, які нічого створювати власноруч, крім захоплення інших територій, не можуть, продовжують все робити за прикладом своїх вождів. From Russia with hate", – написала Наталія Дзеньків.

Користувачі мережі стали на захист українки. "Хай "московська Лама" ще поскаржиться на те, що ти вкрала у неї молодість і красу", "Нічого свого придумати московити не можуть... Крадуть все!", "Просто намагаються так "розкрутитись", "Не переймайся, Україні вже дали "Джевеліни", "Маразм не має меж", – обурено та дотепно написали підписники Наталії Дзеньків.