Вокалістка гурту Lama Наталія Дзеньків ризикувала життям, щоб зняти ефектне відео на пісню "Привіт, привіт". Про це повідомляє ТСН.

Читайте також: Співачка Sonya Kay презентувала новий кліп, під час роботи над яким ледь не померла: відео

Зйомки проводились в лісі та на березі океану. За сюжетом, співачка повинна була зайти далеко у воду, а її обранець в ролику спостерігав за цим. Штормове попередження, яке оголосили в Португалії, не злякало знімальну групу, тому роботу над відео продовжили. Таке рішення ледь не призвело до трагедії.

Під час занурення Наталію Дзеньків раптово накрила велика хвиля, яка збила її з ніг. Зірка не очікувала цього, тому миттєво опинилась під водою. Музикант гурту, який у кліпі грав роль коханого співачки, найближче знаходився до Наталії Дзеньків, тому кинувся її рятувати. Чоловік встиг вчасно витягнути вокалістку з штормових хвиль океану та винести її на берег.


Співачка Lama під час зйомок кліпу в Португалії

Наразі в мережі з'явився тизер нового кліпу. Вихід ролика запланований на 17 травня 2018 року.

Дивіться відео тизеру до кліпу Lama на пісню "Привіт, привіт":

Зазначимо, що режисером кліпу є Віктор Скуратовський. Митець вже не вперше опиняється в центрі резонансних новин, адже раніше співачка Sonya Key також ледь не померла під час зйомок. Тоді дівчина занурилась під воду у великому басейні та почала тонути. Співачку вчасно витягнули з води, однак зйомки все ж продовжились.