Вони були надані в оренду для виставки і незаконно привласнені готельно-гральним комплексом "Уестгейт", про це пише ТАС.

Про це повідомила в середу компанія Elvis Presley Enterprises, яка управляє власністю співака, включаючи знамените маєток "Грейсленд" у Мемфісі.

"Яблуком розбрату" стали сценічні костюми, аксесуари, особисті листи і сотні інших експонатів з музею Преслі.

"Уестгейт" орендував їх для власної виставки під назвою "Грейсленд" представляє Преслі ", яка була відкрита з великою помпою, але закрилася в лютому через низьку відвідуваність.

Дивіться також: Історія рок-музики через Facebook-стрічку

Як стверджує позивач, який представляє інтереси спадкоємців "короля рок-н-ролу", готельно- гральний комплекс відмовляється повернути експонати і по суті привласнив їх.

Elvis Presley Enterprises вимагає від суду в Лас-Вегасі повернути раритети, накласти на "Уестгейт" штраф і зобов'язати його виплатити компенсацію за завдані збитки. Компанія не стала розкривати розмір запитаної компенсації.

Офіційний представник "Уестгейт" Марк Уолтріп відмовився прокоментувати тяжбу. Однак він звернув увагу на те, що виставка "Грейсленд" представляє Преслі" провалилася через фірми Exhibit A Circle, яка займалася експозицією.

Фірма не впоралася із зобов'язаннями і порушила контракт з готелем-казино, керівництво якого витратило мільйони доларів на облаштування приміщень для виставки.

Нагадаємо, "Король рок-н-ролу" помер 16 серпня 1977 року в віці 42 років, за офіційною версією, від серцевого нападу.

При цьому справжньою причиною смерті називається зловживання транквілізаторами і наркотиками.

Преслі занесений в Книгу рекордів Гіннесса як артист, що випустив найбільшу кількість альбомів, які стали хітами — 97. Сумарний тираж його пластинок перевищив 1 мільярд копій.