Про це зірка українського шоу-бізнесу розповіла у новому інтерв’ю для програми "Зе Интервьюер".

Саніна наголосила, що вона вже давно не слідкує за всіма реп-батлами російських виконавців та творчістю артистів, бо їй це не цікаво.

Взагалі я давно в російський шоу-бізнес не заглядала. Я не знаю, що там у них відбувається і, чесно кажучи, не маю ні найменшого бажання дізнаватися. Мені здається, там все дуже сумно. Реп я не слухаю, а в поп-музиці точно все сумно. Може бути, Темнікова (екс-учасниця гурту SEREBRO, – "24") якось виділяється, а все інше мені не цікаво,
– відверто розповіла співачка.


Анаталій Анатоліч та Юлія Саніна

Читайте також: Гурт The Hardkiss розповів, чому не виступає у Росії

Вона також продовжила, що рішення про відмову виступів на музичних преміях та телешоу в Росії весь гурт прийняв спільно та одноголосно.

"У Росії великий ринок і безумовно великі гроші в плані бізнесу. Наше рішення не виступати там – серйозний крок. При чому ми не виступаємо в Росії не тільки на відкритих преміях, телевізійних програмах, а й не даємо концерти "в тиху" – не їздимо навіть на корпоративи. Таке рішення було прийнято всією командою, тому що це заробіток всіх і ми відповідаємо за тих, хто у нас працює", – зазначила Юлія Саніна.


Анаталій Анатоліч та Юлія Саніна

Зірка також поділилася, що до роботи в гурті The Hardkiss вона була однією з найбільш затребуваних вокалісток України та Росії.

"Я мріяла співати сама на великій сцені і берегла себе для цього. Я ніколи не виступала на бек-вокалі на сцені, але при цьому була однією з найбільш затребуваних студійних бек-вокалісток. Я багато років працювала з Русланом Квінтою – ми записали цілий альбом Ані Лорак, пісні для "НеАнгелів", Миколи Баскова, Софії Ротару, Мікі Ньютон і багатьох інших. Думаю, не всі зірки зараз про це знають", – додала співачка.