Другими на сцену Національного відбору Євробачення-2019 вийшов гурт YUKO з українською народною піснею "Калина" з новим аранжуванням. Після їхнього виступу до розмови з учасниками Юлією Юріною і Стасом Корольовим приступив ведучий шоу Сергій Притула.

Читайте також: Бив і залякував пістолетом: фіналістка Нацвідбору на Євробачення YUKO була жертвою насильства

Він зазначив, що після першого виступу їхній тандем активно обговорювали через гастролі в Росії. Однак питання, яке стояло найбільш категорично, полягало в тому, що за теперішніх умов громадяни Росії представляти Україну не можуть. Після цього Сергій Притула запитав солістку гурту Юлію Юріну, чи готова вона стати громадянкою України.

Коли я дізнався, що наш президент слухає вашу музику, я маю один варіант, як зраду перетворити на перемогу. Для того, щоб Україну не представляли громадяни Росії, Україну повинні представляти громадяни України. Чи є у вас, Юліє, бажання отримати українське громадянство чи ви і далі плануєте сидіти на двох стільцях?,
– чітко запитав солістку гурту YUKO Сергій Притула.

На що Юлія відповіла коротко і лаконічно – "Так", додавши, що вони не будуть гастролювати Росією.

Після виступу на Нацвідборі Євробачення-2019 за лаштунками сцени учасники гурту YUKO дали інтерв'ю, в якому ствердили, що в кожного артиста повинна бути своя політична позиція.

Нацвідбір Євробачення-2019: дивитись онлайн – виступ YUKO