Днями на сайті російського видання "СтарХит" стало відомо, що виступ Софії Ротару в грудні коштує 100 тисяч євро, а на Новий рік артистка планувала відіграти за вдвічі більшу суму.

Читайте також: Гастролерка Кремля Повалій показала, як її цінують у Росії

Вона з людей старого гарту. Синові якось сказала: "Буду співати, поки тримаюся на ногах!". В Росії у неї всього один виступ, а більша частина заходів – в Казахстані, де вона проведе і головну ніч. Вартує артистка 100 тисяч євро в звичайні грудневі дати, Новий рік з її піснями обійдеться дуже дорого – гонорар в два рази вище,
– повідомив директор співачки Сергій Лавров.

Але після такої заяви в іншому російському виданні "Риа.ру" стало відомо, що співачка скасувала свій виступ на "Пісні року" 1 грудня в Москві, а також усі свої виступи в Росії. Концертний директор Софії Ротару Ігор Курилів зазначив, що причиною цьому став воєнний стан, який був впроваджений в деяких регіонах України 26 листопада.

"Ну як чому? По-перше, здоров'я. По-друге, ви ж знаєте, які події відбуваються між Україною і Росією? Межі закриті, воєнний стан", – заявив представник артистки.

Крім того, у виданні "Дни.ру" член експертної ради з розвитку інформаційного суспільства при Держдумі Вадим Манукян різко відреагував на таке рішення Софії Ротару. Він згадав історію з латиською виконавицею Лаймою Вайкуле, яка одного разу відмовилась їхати виступати в анексований Росією Крим.

"Скатертиною дорога Лайми, яка не хоче їхати в Крим. Скатертиною дорога Ротару, яка взагалі скасувала свої виступи в Росії. Нехай заробляють у себе на батьківщині і нехай розважають власну публіку. Уже реально набридло дивитися на те, як артисти намагаються всидіти на двох стільцях з метою побільше всюди заробити", – йдеться в заяві російського чиновника.

Нагадаємо, що 1 грудня у спорткомплексі "Олімпійський" у Москві відбувся наймасштабніший в РФ концерт "Пісня року". На події мали виступити такі українські артисти, як Ані Лорак, Йолка, Світлана Лобода, Таїсія Повалій і Софія Ротару. Також варто нагадати, що у серпні Софія Ротару потрапила до реанімації у російській Уфі, де у неї був корпоративний концерт. За неофіційною інформацією, у Софії Михайлівни була підозра на інсульт.