Подробиці про стан артистки, посилаючись на власне джерело в лікарні, повідомляє КП.

Читайте також: Ротару – у реанімації: з'явилася реакція її оточення та самої виконавиці на інформацію

Раніше 24 канал з посиланням на російські ЗМІ повідомляв, що легенда радянської та естради пострадянського простору Софія Ротару потрапила до реанімації та наразі перебуває у лікарні. Зазначалося, що інцидент трапився у російській Уфі, де у неї був корпоративний концерт.

Як розповіли медики, Ротару привезли у лікарню близько 21:30 одразу після концерту.

У неї була втрата пам'яті, високий тиск, тобто підозра на гостре порушення мозкового кровообігу (інсульт – "24"). Ми зробили пацієнтці комп'ютерну томографію перфузії (діагностика дозволяє оцінити кровотік у головному мозку на рівні дрібних судин – "24"). Осередків інсульту не виявили. Враховуючи симптоми, діагноз поставили: "Транзиторна ішемічна атака" (порушення кровообігу головного мозку без розвитку гострого інсульту – "24"). Вранці про всяк випадок ще зробили Софії Михайлівні МРТ. Побачили множинні осередки старих інсультів,
– розповіли лікарі.

За їхніми словами, після розмови з самою Ротару з'ясувалося, що вона неправильно приймала деякі свої ліки, а препарати, які борються з тромбами, взагалі не пила.

"Терапія у неї була підібрана неправильно", – додали в медустанові.

Лікарі додали, що зараз артистка в стабільному стані, проте про її виписку говорити ще рано. За їх словами, вона досі перебуває в реанімації, і пробуде там ще кілька днів.

Зауважимо, раніше як сама Софія Ротару, так і концертний директор артистки Сергій Лавров підтвердили, що напередодні у неї виникали проблеми зі здоров'ям. Вони зазначили, що жодної госпіталізації співачки не було, її лише оглянули лікарі. Також, Лавров додав, що зараз з нею все гаразд і вона вже вилетіла з російської Уфи, де стався інцидент.