Нещодавно 19-річна онука Софії Ротату оголосила про новий роман з відомим IT-підприємцем й віцепрезидентом компанії Readdle Денисом Ждановим. Напередодні Нового року й Різдва дівчина повернулась в Україну зі США з коханим, який родом з Одеси. У програмі "Світське життя" співачка Софія Ротату зізналась, що онука вже познайомила її з обранцем, і розповіла, як ставиться до ймовірного весілля закоханих.

Читайте також Внучка Софії Ротару приїхала із США на новорічні свята в Україну: промовисті фото зі столиці

Софія Ротату про весілля 19-річної онуки Софії Євдокименко

Лише в січні цього року Софія Євдокименко розірвала стосунки з французьким бізнесменом Марком Дюменілом, однак восени в пресі заговорили про новий роман красуні. Дівчина зустрічається з 32-річним Денисом Ждановим. Пара разом живе в Нью-Йорку, де онука Ротару будує модельну кар'єру.

Народна артистка України зізналась, що онука вже встигла познайомити її та рідних з новим обранцем. Попри те, що в мережі точаться чутки про ймовірне весілля пари, зірка проти одруження Софії. Співачка переконана, що вона надто юна, аби йти під вінець.

Це її доля і вона буде сама вирішувати. Вона ще юна, я вважаю, що ще зарано. Вона повинна закінчити навчання, отримати гарну освіту, а все інше, я думаю, у неї вийде,
– наголосила Софія Ротату.

Софія Ротару з онуками Софією та Анатолієм
Софія Ротару з онуками Софією та Анатолієм / Фото Instagram / @sofiarotaru.official