Про це повідомляють на Women.ua.

В рамках проекту Couture de Fleur і Helena SAI Сніжана Бабкіна зізналась, що доводилось довго переконувати свого чоловіка-артиста в участі за суддівське крісло у "Голос країни".

Читайте також: Голос країни 8 сезон 14 випуск: відомо переможця фіналу

Я буквально намріяла Сергію участь в "Голосі"! Справа була така: ми сиділи вдома, пили чай, дивилися "Голос" і тоді в прямому ефірі оголосили про те, що Джамала стане тренером проекту. Я, пам'ятаю, повертаю голову, дивлюся на Сергійка і серйозно кажу: "Ти теж повинен сидіти в цьому кріслі". Він тоді розсміявся і категорично сказав "Ні!". У його розумінні це було нереально, адже Бабкін – це андеграунд, "неформат" і до телеку ніякого відношення не має. Але я вважала по-іншому,
– поділилася Сніжана.

Жінка додала, що просто "бачила його в тренерському кріслі" і не могла з Сергієм Бабкіним повірити, коли їх сповістили, що співак таки стане наставником на проекті.

"Моє бажання було настільки велике, що через два місяці нам подзвонили і запросили на кастинг. Сергій був в шоці! Я просто позбулася дару мови, але не розгубилася! Кажу йому: "Давай! Ти все зробиш правильно! У тебе все вийде! Я в це так вірила, так цього хотіла, що все просто зобов'язане вийде!". І все вийшло!", – підкреслила вірна дружина.

Нагадаємо, що 29 квітня на музичному проекті "Голос країни" 8 сезон перемогла наставниця Сергія Бабкіна – Олена Луценко.