13 жовтня дружина відомого українського музиканта Сніжана Бабкіна зі сльозами на очах оголосила, що втратила інстаграм-сторінку з багатотисячною аудиторією через інтернет-шахраїв. Близько двох місяців вона зверталась до шанувальників з аккаунта зіркового чоловіка Сергія Бабкіна, а днями нарешті опублікувала допис у власному профілі та розповіла, як боролась за справедливість.

До теми Заплакана Сніжана Бабкіна оголосила, що стала жертвою шахраїв: емоційне відео

Як Сніжана Бабкіна повернула свою інстаграм-сторінку

Після викрадення інстаграму акторка звернулась за допомогою до шанувальників коханого, які довгих два місяці намагались допомогти повернути профіль. Сніжана Бабкіна поділилась, що шахрай виставив сторінку на продаж та постійно змінював вартість. Велика сума не лякала фоловерів блогерки, тому 10 з них таємно намагались викупити профіль, аби зробити Бабкіній приємно. Однак ані аккаунт, ані гроші назад вони не отримали.

Як з'ясувалось, грошей, які шахрай виманив у шанувальників блогерки, йому було замало. Тому чоловік особисто звертався до родини Бабкіних та щодня шантажував навіть дітей.

Писав смс мені й моїм дітям, дзвонив нам, відправляв листи моїм рідним, намагаючись викачати гроші. Видалив більше 40 моїх постів, писав пости від мого імені, виставляв сторіз, блокував моїх підписників, відписався від усіх,
– наголосила Сніжана Бабкіна.

На афериста поліція завела кримінальну справу, а 15 хакерів зі всього світу допомагали Сніжані Бабкіній відновити доступ. Сама вона відправила понад тисячу листів зі всіма документами та виписками з податкової в службу підтримки інстаграму.

Врешті-решт профіль повернули, однак досі невідомо, який зі всіх методів спрацював. Дружина музиканта пообіцяла згодом розповісти про це детальніше.