Не так давно українська актриса Сніжана Бабкіна отримала доступ до своєї сторінки в інстаграмі. Тому зірка знову має можливість ділитись у соцмережі новими світлинами та історіями з шанувальниками. Днями Сніжана розповіла, як почались її стосунки з Сергієм Бабкіним.

Цікаво Джамала показала нові фото молодшого сина: яскраві кадри

Сніжана Бабкіна зауважила, що часто подорожувала потягами. А оскільки 2020 рік видався недоброзичливим для таких поїздок, вона вирішила поділитись однією з історій, яка трапилась в потязі "Харків – Київ". Саме в ньому зав'язались стосунки Сніжани та Сергія.

Його флірт "напідпитку" до мене, читання власних віршів мені на вушко фірмовим, оксамитовим голосом. Я їхала до Києва забрати диплом, він їхав до Києва на радійне інтерв'ю. Ми вже тоді грали разом у театрі, були натяки, але не більше,
– зізналась Сніжана Бабкіна.

Зірка додала, що тоді вони ночували в Києві, у спільних друзів, які стали їхніми ангелами стосунків. "Хто б міг подумати? 3 дітей, 3 котів, вже 13 років разом 24/7. Капець! Ось це влипли!" – додала Сніжана Бабкіна.

Артистка зазначила, що вона обожнює спати в потягах. А також любить поїздки там, які назавжди залишаються її з Сергієм Бабкіним особистою романтикою.