Як відомо, 7 вересня з'явилась інформація, що у Каліфорнії помер репер Мак Міллер (справжнє ім'я Малкольм Джеймс Маккормік). Тіло артиста знайшли в його будинку, що в долині Сан-Фернандо. Під час обшуку помешкання правоохоронці виявили розсипаний білий порошок, відтак слідчі припустили, що причиною смерті співака стало передозування. Наразі у поліції чекають результати розтину, що може тривати до 6 тижнів.

Читайте також: Аріана Гранде відреагувала на смерть екс-бойфренда Мак Міллера

Портал TMZ з'ясував нові деталі смерті Мак Міллера. Так, інсайдери в правоохоронних органах розповіли журналістам, що співака знайшли вже після смерті. Коли поліцейські приїхали до помешкання, тіло репера пролежало в спальні упродовж багатьох годин. Медики тільки констатували смерть артиста. Наразі ж не розголошують, хто виявив загиблого Малкольма Маккорміка.

Виклик бригади швидкої допомоги зробила людина, яка заявила, що в співака стався серцевий напад. Очевидно, вона не розуміла, що Мак Міллер був уже мертвий,
– розповів інсайдер.

Окрім цього, правоохоронці дізнались, що в ніч перед загибеллю Мак Міллера в його будинку відбулась гучна вечірка. Друзі репера були в маєтку майже до ранку.

Поліцейські підозрюють, що будинок Мак Міллера добре почистили перед тим, як викликали службу порятунку. У помешканні було виявлено лише невелику упаковку білого порошку. Відтак інсайдер заявив, що друзі репера позбулись значної партії наркотиків, яку вживали під час вечірки.

Хто такий Мак Міллер?Американський реп-виконавець, який захоплювався хіп-хопом з 15 років. Справжнє ім'я артиста було Малкольм Джеймс Маккормік, однак через його немилозвучність співак вирішив взяти творчий псевдонім Мак Міллер. Першу пісню репер записав у 2007 році, а у 2010 році вийшов дебютний кліп до треку "Knock Knock". Водночас молодий композитор, який вмів грати на барабанах, піаніно та гітарі, брав участь у записах джазових композицій. Така практика позначилась на кар'єрі Мак Міллера. Ледь не кожного року він випускав нові альбоми та гастролював країною з новими композиціями.

Велику увагу громадськості привертало й особисте життя Мак Міллера. У вересні 2016 року артист розпочав стосунки зі співачкою Аріаною Гранде. Пара влаштовувала спільні виступи та записала пісню "The Way". Знаменитостям пророкували заручини, але у травні співаки оголосили про розрив стосунків. Одразу після цього Аріана Гранде заручилась з ведучим Пітом Девідсоном.