Цьогоріч на стадіон "Арена Львів" прийшло понад 60 тисяч людей і це була найрізноманітніша публіка. Послухати Вакарчука і компанію прийшли ті, хто ріс разом з його піснями і ті, хто тільки народився, коли "океани" вже їздили зі світовими турами.

Цього вечора на стадіоні можна було побачити і зовсім юних дівчат-фанаток, і поважних подружніх пар, для яких походи на концерти "Океану Ельзи" вже перетворились добру сімейну традицію.

Фото автора

Виступ розпочався із майже півторагодинним запізненням, але очікування було того варте.

Далі були майже 4 години драйву, харизми і непідробних емоцій, на які тільки здатні музиканти на сцені.

Перед рідним містом Вакарчук викладався на повну: він стрибав, медитував, запалював публіку і заспокоював її — як вправний маніпулятор робив з нею все, що хотів і все, що вона дозволяла з собою робити. Не обійшлось і без фірмових роздягань, щоб показати завжди ідеальний прес і щоб дівчата зрозуміли, що таки прийшли на концерт не дарма.

Фото автора

Концерт у Львові в рамках світового туру був на підтримку нового альбому гурту "Без меж", проте не тільки музиканти готували сюрпризи. Віддані фани також підготували несподіванку для своїх кумирів — коли заграла однойменна пісня з нового альбому з усіх куточків стадіону почали виринати плакати із зображенням знаку безкінечності.

Фото автора

В цей вечір кількадесят тисяч людей на стадіоні справді відчували себе єдиним організмом, який дихає в унісон з улюбленими виконавцями, про що Вакарчук пізніше під враженням напише у своєму Twitter.

"Арена-Львів" ще не раз за вечір запалювалась тисячами вогнів, як наприклад, під час пісні, присвяченої пам'яті Кузьми "Скрябіна". Вакарчук зізнався, що написав її півтора року тому, саме у Львові під глибоким враженням від звістки про загибель свого "товариша по зброї", як він часто називав Кузьму.

Фото автора

Фронтмен "Океану Ельзи", який за сумісництвом є ще й тренером одного з популярних в Україні талант-шоу, виконав давню обіцянку. Разом зі своїм підопічним Ескендером Іслямовим Вакарчук показав, як неймовірно чуттєво пісня "Обійми" звучить кримськотатарською мовою. В цих кількох хвилинах вмістився той глибокий момент, коли втрата Криму відчувається ледь не фізично.

Дивіться також: Кілометрові черги, нові пісні і неймовірний настрій: Маріуполь відривається під "Океан Ельзи"

Це був чи не найдовший концерт "Океану Ельзи" за всю історію їхніх виступів у Львові. Хлопців кликали на біс і вони не шкодували виходити. Відчувалось, що перемагаючи фізичну втому, музиканти хочуть ще і ще отримати дозу драйвового заряду від невгамовної львівської публіки.

Під час останньої "Вулиці", яку Вакарчук не часто виконує на концертах, він навіть дозволив собі трохи помедитувати.

Фото автора

Кожен неповторний концерт "океанів" у Львові доводить, що хоч у цьому місті немає ні річки, ні озера, але у нього завжди є рідний "Океан".