Pohoda Festival пройде з 6 по 8 липня поблизу аеропорту Тренчин. Щорічно на цьому фесті виступають понад 120 колективів і діджеїв з усього світу. Лайн-ап фестивалю вирізняється поєднанням найрізноманітніших жанрів і ґрунтується на тому найкращому, що зараз може запропонувати світова музика. Тут можна почути представників найрізноманітніших музичних жанрів – альтернатива, рок, поп, world music, інді, реггі, ска, танцювальна та електронна музика, хіп-хоп тощо.

У минулому році на 20 сценах тут відбулося понад 160 концертів, на фестиваль приїхали музиканти з 34 країн. У цьому році виступлять M.I.A, Solange, Sleaford Mods, The Jesus And Mary Chain, Slowdive, alt-J, Future Islands, Benjamin Clementine і багато інших відомих артистів.

Фестиваль може похвалитися також ідеальною локацією. Тренчин – одне з найбільш динамічних міст у Словаччині, захоплююче історичне і культурне місце. Найважливіша його перевага – зручне розташування, адже в місто можна легко дістатися з Польщі, Чехії, Угорщини та Австрії, а також з будь-якої точки Словаччини. Місто розташоване в мальовничому місці, на березі річки Ваг, і з усіх боків оточене горами.

Читайте також: Atlas Weekend 2017: розклад фестивалю і квитки

До слова, RespublicaFEST, що є партнером Pohoda Festival, буде розігрувати на своїй сторінці у соцмережі Facebook квитки на словацький фестиваль. Таким чином Pohoda Festival запрошує українських шанувальників до себе, щоб "разом відсвяткувати отриманий Україною безвіз".