Слава Камінська активно веде свій блог в соціальній мережі, де ділиться з підписниками кадрами зі свого життя. Співачка вміє посміятись сама з себе, тому часто виставляє кумедні знімки та відео, чим привертає увагу українців, які із захопленням стежать за життям артистки.

Читайте також: Слава із "Неангелів" показала новий екзотичний образ: фото

Попри робочі будні Слава Камінська не забуває про відпочинок. Нещодавно зірка з дітьми відпочивала в Єгипті, а тепер вирішила поїхати в романтичну подорож зі своїм чоловіком. Для відпочинку пара обрала сонячну Туреччину.

Слава Камінська насолоджувалась дивовижними краєвидами та ніжилась на пляжі. Окрім цього, вона зробила кілька пікантних знімків, які опублікувала на сторінці. При цьому зірка кумедно підписала їх, що викликало хвилю сміху в користувачів мережі.

Майже у всіх в стрічці є фотографії з сідницями, а у мене немає. Звичайно, розумію, що я мама, але це не зупиняє мене зробити їх. Так само розумію, що приведу в обурення деяких щасливих мам та жінок, але що поробиш. Фото схвалено фотографом,
– написала Слава Камінська.

На відпочинку співачка засвітила кілька купальників, які підкрелили струнку фігуру Слави. Українка виглядала розкішно, як модель, обираючи для фото різні пози.