Раніше Слава Камінська ділилась, що до повномасштабної війни почала вивчати українську мову, оскільки погано її знала. Але зараз це питання в неї не стоїть на порядку денному.
До слова Українська – крута: Дурнєв, дружина Павліка, Трінчер та інші переходять на державну мову
"Я народилась в Одесі. Мені завжди так було простіше. Я думаю всеодно російською. Так, я можу говорити українською, але мені доводиться перекручувати слова. Можливо, колись і почну говорити, але мені зручніше так. Моя мама розмовляє російською і все моє оточення. Дуже складно перейти на українську мову, коли все твоє оточення російськомовне", – розповіла Камінська.
Водночас вона додала свою пропозицію, як знизити градус мовного питання в Україні:
У мене є зустрічна пропозиція до хлопців, які воюють: нехай перестануть розмовляти на мові, якою я розмовляю з дитинства.
Слава Камінська (праворуч) у Нідерландах / Фото з інстаграму артистки
Варто додати, що згідно із соціологічною групою "Рейтинг", станом на кінець березня, дослідники спостерігають зменшення російськомовного сегменту українців. Цифра істотно зменшилась із вторгнення Росії в Україну. Згодом Олексій Антипович, глава групи, розповів, що близько третини російськомовного населення збирається найближчим часом перейти на українську мову. А ще більше тих, хто раніше спілкувався у побуті двома мовами, переходить на українську мову зараз. Так роблять 2/3 населення України.
Пропонуємо вам кілька порад, як легко та безболісно почати переходити на українську мову у побуті та на роботі.