Про це повідомляють "Українські новини" з посиланням на генерального директора Національної телекомпанії Зураба Аласанію.

"Європейський мовленнєвий союз, який володіє цим конкурсом, відправив уже фінансові гарантії, і там звучить сума – 15 мільйонів євро", – сказав він.

Аласанія уточнив, що мова йде про кошти, які повинні бути витрачені організаторами на підготовку та проведення конкурсу. За його словами, ця сума не є офіційною, але НТКУ (Національна телекомпанія України) має намір подати ці розрахунки на розгляд Кабінету міністрів для їх подальшого аналізу і затвердження.

Читайте також: Хто готуватиме Євробачення-2017: опубліковано поіменний список (Документ)

Аласанія додав, що Європейський мовленнєвий союз також готовий взяти часткову участь у фінансуванні конкурсу, проте вже після його проведення.

Нагадаємо, співачка Джамала перемогла на цьогорічному Євробаченні, представляючи Україну у Стокгольмі з піснею "1944". Відтак Євробачення-2017 відбудеться в Україні.

Щонайменше п’ять українських міст заявили про готовність прийняти у себе наступний фінал пісенного конкурсу. Серед головних претендентів називають: Київ, Львів та Одесу.