Щороку експерти підбивають модні підсумки, детально підрахувавши витрати на вбрання представників королівської сім'ї. Кейт Міддлтон завжди відзначалася вишуканим стилем та стриманістю в одязі. А суми, які вона витрачала на гардероб, коливалися у межах розумного, що кардинально відрізняє її від модних вподобань Меган Маркл.

Читайте також: Заощадила майже вдвічі: скільки Меган Маркл витратила на гардероб у 2019 році

Герцогиня Кембриджська минулого року здійснила близько 80 офіційних виходів. Вона неодноразово доповнювала новий одяг відомих брендів тими речами, у яких вже з'являлася публічно. Вартість гардеробу Кейт Міддлтон у 2019 році становить 103 тисячі фунтів стерлінгів – понад 3 мільйони гривень. Ця сума майже вдвічі перевищила витрати 2018 року. Тоді всі вбрання герцогині оцінили в 68 тисяч фунтів стерлінгів.

Збільшення витрат на гардероб пов'язують у першу чергу зі зміною особистого стиліста. До 2019 року Кейт Міддлтон користувалася порадами асистента Наташі Арчер, яка зараз перебуває в декреті. Тому одягати Кейт Міддлтон взялася колишня редакторка Vogue Вірджинія Чедвік Хіл, котра віддає перевагу іменитим брендам.

Одним з найдорожчих образів було названо вбрання герцогині Кембриджської на церемонії вручення премії BAFTA в лютому 2019 року. У лондонському Альберт-холі вона з'явилася у приголомшливій білій сукні від Alexander McQueen і туфлях від Jimmy Choo. Вартість цього виходу становила близько 155 тисяч гривень.

До числа найдорожчих образів Кейт також потрапило вбрання, в якому вона з'явилася на службі, приуроченій до дня АНЗАК – національний день пам'яті в Австралії та Новій Зеландії. Для виходу вона обрала пальто Catherine Walker і капелюшок Rosie Olivia відтінку бірюзи.