Організатори "Танці з зірками 2018" вдаються до досить провокативних рішень. Спершу до шоу запросили дружину скандального політика Віктора Медвечука – Оксану Марченко. Хвиля обурення не тільки прокотилась Україною, а й дійшла до журналістів "1+1". Попри шквал обурення телеведуча все ж вийшла на паркет.

Читайте також: "Танці з зірками 2018" 3 випуск: як учасники шоу станцювали "50 відтінків кохання"

Тепер організатори шокували українців запрошеним гостем третього прямого ефіру. На паркет із піснею вийшов Іван Дорн. Телеведучий Юрій Горбунов зазначив, що це "повернення" співака, а в анонсі звучало, що всі чекали на появу Дорна на українській сцені.

Несподівано артист вийшов на сцену із зав'язаними очима та заспівав російськомовну пісню з повторюваними словами "Отямся". Згодом пов'язку Іван Дорн зняв. Також співак пригадав інцидент з журналістами "1+1", який стався у квітні. Тоді журналісти переловили співака на заправці та влаштували погоню. Цей момент у ЗМІ подали так: "Дорн відмовляється спілкуватись з українськими журналістами".

Читайте також: Виступ Івана Дорна на "Танцях з зірками": бурхлива реакція соцмереж

Присвячується каналу "1+1". Вчора бігали за мною на заправках, сьогодні я в них у музичних заставках,
– заявив Дорн.

Відео виступу Івана Дорна спочатку опублікували на офіційному каналі шоу "Танці з зірками" на YouTube, однак зовсім скоро його видалили. Причому запис виступу почав зникати і з каналів звичайний користувачів сервісу. З повного запису третього випуску виступ Дорна також вирізали. Проте видалити щось з мережі безслідно – неможливо. Нижче пропонуємо переглянути цей скандальний виступ.

"Танці з зірками 2018" 3 випуск дивитись онлайн – виступ Івана Дорна

До слова, український виконавець Іван Дорн, який активно гастролює у Росії, під час виступу на музичному фестивалі "MRPL City 2017" у Маріуполі прочитав зі сцени нового вірша, якого присвятив "лукавим патріотам" і "провокаторам". Співак давав неоднозначні інтерв'ю російським журналістам та змагався за музичні нагороди в РФ.