Спецпроект шоу "Орел і решка" складається із 5 випусків, в кожному з них ведучими стануть зірки шоу-бізнесу. Світлана Лобода та Олександр Ревва проведуть вихідні у Будапешті (Угорщина). Про це повідомляють на сторінці шоу у Facebook.

Читайте також: Регіна Тодоренко розповіла, чим займається після звільнення з шоу "Орел і решка"

До того ж, опублікували промо-ролик нового спецпроекту, де можна помітити Лободу.

Також новою ведучою стала екс-ведуча шоу "Хто зверху" на "Новому каналі" в Україні та учасниці російського Comedy Woman Катерина Варнава. Їй СБУ заборонило в'їзд в Україну на 5 років тому, що її дії "суперечать інтересам забезпечення безпеки України".

Промо-ролик спецпроекту "Орел і решка. Зірки": відео

До Варнави і Лободи приєднаються українські ведучі – Алан Бадоєв, Марія Івакова (вона раніше була ведучою шоу "Орел і Решка. Шопінг") і Коля Сєрга. А також і російські артисти – Анфіса Чехова та Михайло Башкатов.

Нагадаємо, в кожному випуску програми "Орел і решка" в подорож вирушає нова пара ведучих. Кожен з них повинен бути готовий до того, що в його розпорядженні опиняться лише сто доларів, а це означає – ночівлі в хостелах, вулична їжа і довгі піші прогулянки. Але, якщо фортуна виявиться прихильною, то золота карта дозволить ведучому влаштувати собі по-справжньому шикарні вихідні.