Скандальне повернення білоруського літака

Літак авіакомпанії "Белавіа", що здійснював рейс Київ – Мінськ, змусили повернутись в аеропорт "Жуляни" незадовго після вильоту. Білоруси стверджують, що українці погрожували їхньому літаку винищувачами в разі невиконання вказівки.

Причиною такого наказу стало те, що на борту літака перебував "антимаданівець" Армен Мартиросян. Крім того, СБУ заявила, що була й можлива загроза національній безпеці держави.

Білоруська сторона своєю чергою очікує на офіційні вибачення та вимагає відшкодування всіх фінансових витрат через дії українців. Також вона планує оприлюднити вищезазначені погрози пілотам.

"Моторола" та росіяни

Спеціалісти з хакерських груп показали листування ватажка бойовиків "Мотороли" зі своєю дружиною напередодні вбивства.

Так, у ніч перед вбивством дружина "Мотороли" жалілась на те, що біля їхнього будинку зняли охорону.

Моторола, листування, Росія

У відповідь бойовик закликав її не виходити на вулицю і не вірити "старшим братам", якими в середовищі бойовиків прийнято називати російські спецслужби.

Хмельницький бойкот Потапа та Насті

Перед початком концерту Потапа та Насті Каменських у Хмельницькому активісти влаштували бойкот та закидали приміщення яйцями, червоною фарбою та кров’ю тварин.

Опісля директор залу, де мав відбутися концерт, заявив про його відміну. Проте протестувальники не зупинилися і почали кидати димові шашки.

Потап, Настя, Хмельницький

Крім того, відбулася бійка між поліцією та противниками Потапа.

В’язень Кремля Клих збожеволів через тортури

Російська правозахисниця Зоя Свєтова повідомила, що у найважчому стані серед усіх українських політв’язнів, яких утримує Росія, перебуває Станіслав Клих.

Це людина, яка збожеволіла через ті тортури, які до нього застосовували під час затримання і попереднього слідства. Зовсім незрозуміло, як він перебуватиме в колонії, куди його мають найближчим часом відправити,
– наголосила вона.

Свєтова також наполягає, що Клиху необхідно терміново провести судово-психіатричну експертизу і якнайшвидше відправити його на батьківщину і вже там покласти у психіатричну лікарню.

Померла Народна артистка Заклунна

Уранці 22 жовтня перестало битися серце провідної акторки Національного театру російської драми імені Лесі Українки та Народної артистки України Валерії Заклунної, якій було 74 роки.

Акторка знялася у близько 30 стрічках, серед яких є й такі відомі, як "Місце зустрічі змінити не можна" та "Дума про Ковпака".

Заклунна, Київ, акторка

Крім того, вона взяла участь у 40 спектаклях.

У 2012 році за вагомий внесок у мистецтво тодішній президент України Віктор Янукович присвоїв їй звання Героя України.

Також вона є лауреатом Національної премії імені Шевченка.

Курйоз дня

Двоє жителів України змінили своє ім’я та прізвище на Айфон Сім заради смартфону від Apple.

Так вони відгукнулися на пропозицію одного з українських інтернет-магазинів, який пропонував віддати iPhone 7 всього за одну гривню.

Анонс

23 жовтня свої уродини святкуватимуть радник президента Юрій Бірюков, голова комітету ВРУ з питань свободи слова та інформаційної політики та колишній очільник Адміністрації Президента Борис Ложкін.