Про це повідомив офіційний представник оргкомітету "Євробачення" Ярмо Сійма.

Нагадаємо, Гаріпова , згідно з офіційними даними, набрала 174 бали. У результаті російська співачка зайняла п'яте місце. Азербайджан не віддав їй жодного балу.

Однак пізніше директор Громадського телебачення Азербайджану Джаміль Гулієв заявив, що Гаріпова зайняла друге місце за підсумками голосування серед азербайджанських телеглядачів.

Читайте також: Скандал з балами на "Євробаченні" розглядають на дипломатичному рівні

За його словами, національне журі також поставило виконавиці високу оцінку. Іншими словами, Гаріпова мала отримати від Азербайджану 10 балів (найвища оцінка, яку може отримати учасник конкурсу - 12 балів).

Як заявив посол Азербайджану в Росії Полад Бюльбюль-огли, голоси телеглядачів могли "загубитися" в результаті якогось технічного збою.

При цьому навіть якщо б Росія отримала від Азербайджану 10 балів, Гаріпова все одно залишилася на 5 місці. Представниця Норвегії, яка зайняла четверте місце, набрала 191 бал.

Тепер же Ярмо Сійм повідомив, що помилки в підрахунку голосів від Азербайджану не було.

"Азербайджан не надав голоси Росії - цей результат підтверджений нотаріально на місці нашим партнером з підрахунку голосів Digame і незалежним спостерігачем з PwC", - йдеться в заяві Сійма.

Як відомо, "Євробачення" проходило з 14 по 18 травня в Мальме. Переможницею стала данська співачка Еммілі де Форест, яка виконала пісню "Only Teardrops". Де Форест набрала 281 бал.