Музична кар'єра

Участь сина Повалій Дениса у шоу викликала хвилю емоцій, адже його мама, народна артистка України, живе і працює в Росії.

Читайте також: Син Таїсії Повалій прийшов на "Голос країни": відео

До слова, Таїсія Повалій у своєму Instagram написала, що з нетерпінням чекає на виступ свого сина.

Та налагодити свою музичну кар'єру Денис пробує не вперше. Денис Повалій у 2010 році брав участь у першому сезоні вокального шоу "Х-фактор". Тоді він говорив, що прийшов на кастинг завдяки підтримці знайомої – тепер відомої співачки Юлії Саніної з гурту "The Hardkiss".

Денис Повалій співає на "Х-фактор" пісню Миколи Носкова "Це здорово" – відео

Судді прийняли рішення об'єднати Дениса в дует з сином співака Віктора Павліка Олександром. Але до прямих ефірів тоді не дійшло – його дискваліфікували з проекту через провокаційну поведінку та байдуже ставлення до шоу.

Таїсія Повалій з сином Денисом

Таїсія Повалій з сином Денисом

Після цього Денис з'явився у шоу-бізнесі у 2016 році, коли захотів взяти участь у Національному відборі на "Євробачення". Під сценічним ім'ям "Я і Ламак" (назва навпаки читається як Камалія, яка тоді сиділа у журі) він виконав авторську пісню "Written On Your Heart".

Денис Повалій у нацвідборі на Євробачення-2016 – "Written On Your Heart" – відео

Однак, з 20-ти конкурсантів на Євробачення-2016 Денис Повалій зайняв 14-е місце.

Далі він знову зник з просторів шоу-бізу і ось повернувся на сцену у лютому 2018 року у складі тріо "Nude voices". Колектив виконав популярну пісню "Running" американської співачки Beyonce.

Денис Повалій у складі тріо "Nude voices" на Голос країни 8 сезон 5 випуск дивитись онлайн – відео

Особисте життя

Щодо особистого життя, то Денис з 2015 року одружений зі Світланою Вихровою, яка майже на 10 років молодша від чоловіка.

Таїсія Повалій з невісткою Світланою

Таїсія Повалій з невісткою Світланою

Політична позиція

У 2014 році, під час Євромайдану, Денис Повалій на той час був народним депутатом Верховної Ради, а його матір Таїсія Повалій числилась нардепом у лавах "Партії регіонів".

Дениса тоді просили, щоб він вплинув на Таю, аби та вийшла з "Партії регіонів".

"Боже, які прекрасні ці люди! Правду кажуть – Бог забирає найкращих. Земля пухом, спочивайте з миром! А у мене не вистачило сміливості навіть вийти на Майдан. Знайшов собі виправдання – люди, що віщали зі сцени, не вселяли довіри. Не знаю, як дивитися в очі героям", – говорив тоді він.

У 2015 році він заявив що Таїсія Повалій для нього завжди була розділена на дві персони – маму і співачку.

Вона завжди була розділена, напевно, років 20 тому. Коли моя улюблена співачка Таїсія Повалій почала входити в Росію і заробляти гроші, ми вирішили так: вона заробляє гроші, а я співаю пісні, які вона виконувала, коли її ніхто не знав, коли вона співала джаз. Можливо, якби все було добре, вона співала б зараз тут на цій сцені. Але так вийшло, що російський шоу-бізнес, слава,
– сказав Денис.

А у 2016 році він здивував іншою думкою, заявивши, що його мамі, яка на тлі Революції Гідності злякалась і виїхала до Росії, "нема перед ким каятися в Україні".

"Мама втративши тут роботу, має аудиторію не лише в Росії, а й в Казахстані, Білорусі. Вона перш за все працює для людей, для своїх прихильників. Вони там не винні в тому, що йде війна. Але так сталося. Наші політики вирішують за нас. Ділять нас на чорних і білих. Я б на її місці робив те ж саме. А як взагалі? Для кого співати? Йти сюди і каятися? Перед ким? Якщо ти потрапив у партію, а потім таким чином звідти пішов, це, звісно, краще співати, а не тиснути на кнопку. Тут нема чого засуджувати", – сказав Денис.

Хто така Таїсія Повалій? Це – 53-річна народна артистка України, колишня народний депутат від "Партії регіонів". Естрадна співачка Таїсія Повалій активно гастролює Росією, зокрема, традиційно бере участь у зйомках новорічних російських концертів та неодноразово виступала у Кремлівському палаці.

У 2011 році отримала у Росії "Орден Дружби" — "за великий внесок у збереження та популяризацію російської мови і російської культури, розширення культурних зв'язків між Російською Федерацією і Україною". Через її активну діяльність у Росії, вона викликає масове обурення в українців.