На даний момент в США добігає кінця Національний тиждень запобігання самогубствам. Відео з’явилось ще 10 вересня в Youtube і з того дня його переглянуло майже 100 тисяч користувачів. Він також взяв участь у записі двох інших роликів для акції.

Читайте також: Linkin Park зіграють перший концерт без Честера Беннінгтона в пам’ять про музиканта

Син Дрейвен закликав не соромитися говорити про свої проблеми і розповів, як сумує за батьком. 15-річний хлопчик зізнався, що йому досі важко повірити в смерть тата.

"Привіт, я Дрейвен Беннінгтон, і в рамках Національного тижня запобігання самогубствам я хочу закликати людей розмовляти з близькими, якщо вони відчувають себе пригніченими або переживають не найкращі дні в їх житті. Необхідно допомагати собі, а не шкодити", – зазначив Дрейвен.

У другому відеоролику Дрейвен розповідає про втрату батька.

Я як і раніше не вірю, що це сталося насправді. Я думаю, може бути, він у відпустці. Може бути, він з'явиться знову, як ніби це була помилка або поганий жарт. Іноді ми разом. Це повний відстій,
– розповідає хлопчик сімейному терапевту Анжеліці Гуахардо.

У Честера залишилися дружина і шестеро дітей. Честер і друга дружина Талінда одружилися в 2006 році і разом виховували п'ятьох дітей: трьох народила Талінда, ще двох пара усиновила. У музиканта також залишився син від першого шлюбу з Самантою, – власне син Дрейвен, який записав відеоролик про батька.


Честер Беннінгтон, перша дружина Саманта та їхній син Дрейвен (архівне фото)


Честер Беннінгтон і син Дрейвен (архівне фото)

До слова, вдова Честера Беннінгтона опублікувала в мережі відео, зняте за 36 годин до смерті музиканта. Ролик вона супроводила словами: "Я покажу вам це для розуміння, що у депресії немає особи або настрою". У відеоролику також присутній і син музиканта Дрейвен.

Нагадаємо, що Честер Беннінгтон наклав на себе руки 20-го липня. А похорон лідера гурту Linkin Park відбувся 29 липня в Палос Вердес, штат Каліфорнія, – музиканта востаннє проводжали родичі, друзі та колеги.