Про це повідомляє видання ET Online. Стало відомо, що сестри Кардашян-Дженнер підписали угоду про створення нового шоу. Вони погодилися на створення багаторічного "нового міжнародного контенту".

До теми Журнал Time назвав гурт BTS "Артистами 2020 року"

Сервіс підписки Hulu буде транслювати нове шоу на території США. А Star поширюватиме його на світовому рівні. Поки що, більше деталей не повідомляється, однак відомо, що прем'єра відбудеться наприкінці 2021 року.

Нагадаємо, що знамените американське реаліті-шоу "Сімейство Кардашян" виходило на телеканалі E! 14 років. Кім Кардашян повідомила про його закриття на початку вересня. Останній, 20 сезон шоу вийде на початку наступного року.

"З тяжким серцем ми всією сім'єю прийняли непросте рішення попрощатися з "Сімейством Кардашян"", – повідомила світська левиця раніше.

Реаліті-шоу було в ефірі з 2007 року. У ньому знімались Кріс Дженнер та її діти: Роб, Кім, Кортні та Хлої Карадашян, Кендалл та Кайлі Дженнер. Також в ньому частково брали участь чоловік Кім Каньє Вест та колишній коханий Кортні Скотт Дісік.