Як відомо, після таємного узаконення стосунків в одному з судів Нью-Йорка Джастін та Хейлі все ж готуються до весілля. Мабуть, у цьому процесі парі активно допомагає мама співака. Патриція Бібер опублікувала миле фото під час чергової зустрічі зі своєю невісткою.

Читайте також: Джастін Бібер та Хейлі Болдуін готуються до розкішного весілля: названо ймовірну дату

Перед камерою американські красуні позували у верхньому одязі та з легким макіяжем. Хейлі ніжно поцілувала маму свого чоловіка в щоку, від чого Патриція не стримувала щастя.

Який подарунок! – лаконічно написала Патриція Бібер під фото.

Ймовірно, таким чином мама артиста натякнула, що їй дуже пощастило з невісткою. Миле фото свекрухи прокоментувала Хейлі Болдуін. "Люблю вас", – написала модель.

Нагадаємо, що про роман Джастіна та Хейлі стало відомо ще у 2015 році. Тоді пара прозустрічалась всього кілька місяців та вирішили припинити стосунки. Згодом Джастін Бібер все ж повернувся до моделі. Щоб не втратити ще раз кохану, артист заручився з Хейлі Болдуін. В одному із судів пара таємно розписалась, не коментуючи чуток про весілля у ЗМІ. Тепер же закохані готуються до розкішного весілля, яке, за словами інсайдерів, відбудеться в останній день зими, 28 лютого.

Варто зазначити, що 24-річний Джастін Бібер задовго до одруження подбав про їхнє житло. Артист придбав у Канаді елітний маєток, вартість якого сягала 5 мільйонів доларів. У ЗМІ підозрюють, що пара там оселиться одразу після весілля.