Про це вона розповіла у відвертому інтерв’ю для для програми "Доктор Філ".

Читайте також: Шинейд О'Коннор розповіла шокуючі подробиці про ґвалтування її матір’ю

Артистка у розмові із Доктором Філом зізналася, що свою родину любить та "не звинувачує їх".

"Сім'ям людей із душевними хворобами непросто. Ми можемо бути складними. Я не хочу виставлятися жертвою. Повірте, я думаю, буде краще, якщо вони побачать відео про те, як я почуваюся, вони будуть до цього причетними. Сподіваюся, що моя родина побачить і подумає: О боже, ми не розуміли, що все так погано. Ми заберемо її", – розпочала розмову артистка.

Виконавиця пригадала, що підштовхнуло її на суїцид вперше. Колись Шинейд пережила операцію з видалення матки і в час відновлення її здоров’я, батько її сина не дозволяв жінці бачитися з хлопцем. Поки вона в лікарні намагалася втихомирити гормони із менопаузою, батько передав сина до тимчасово прийомної родини на шість місяців.

Читайте також: Співачка Шинейд О`Коннор розлучається після 18 днів шлюбу

"Я втратила опору під ногами, почувалася розлючено. Я втратила розум, коли вони забрали мене від моєї незахищеної дитини", – розповіла О'Коннор.

Щодо стосунків з покійною мамою, співачка згадала випадок, коли та відправила її на пошуки зниклих із будинку ложок. Якщо б дівчина не знайшла прибори, матір погрожувала побити її. Співачка також емоційно розповіла про те, як матір вважала її іншу дочку потворною і постійно співставляла її з гарною Шинейд.

"Я не хотіла бути гарною. Було небезпечно бути гарною, тому що наді мною знущалися, куди б я не пішла", – додала виконавиця.

На прохання лікаря уявити її матір із заплющеними очима, вона відгукнулась про неї лише в негативному світлі.

Вона не змінює одягу, не миється, вона має запах зла. Вона говорить мені, що я – зло та не мала народитися, і моя вина в тому, що тато пішов. Я б хотіла спати з нею, аби вона називала мене теплими словами. Те, що я люблю в своїй матері, це – що вона мертва,
– ствердила Шинейд.

Однак, ірландська артистка відразу ж зізналася: маючи лише хвилину життя, сказала би мамі, що дуже її любить і чекає на зустріч.

Проте в кінці відвертої розмови на О'Коннор чекав сюрприз у вигляді пропозиції від продюсера Девіда Фостера працювати над її новим матеріалом, на що 50-річна зірка відповіла: "Це було б так добре для мене, розпочати робити криваву музику".

Нагадаємо, в серпні Шинейд опублікувала у Facebook відеозапис, в якому зізналася про депресію і суїцидальні думки.
Вже за кілька днів після цього О'Коннор забрали до лікарні.