Дружина президента не змогла вийти на відеозв'язок чи розмовляти телефоном з питань особистої безпеки. З американськими журналістами вона обмінювалася смс-повідомленнями. До світу Олена Зеленська звернулася з закликом з двох слів – зупиніть війну.

Читайте також Від Арестовича до Кіма: з ким одружені головні "краші" української політики

Олена Зеленська просить зупинити війну та закрити небо

Мені здається, моє повідомлення дуже схоже на те, яке передає весь світ. Лише два прості слова – "Зупиніть війну",
– заявила перша леді України.

Олена Зеленська заявила, що російські ракети, які вкривають мирні квартали українських міст, – це не війна, а геноцид. Вона розповіла, що в Маріуполі, Харкові, Ірпені, Сумах та інших містах мільйони людей залишилися без води, їжі та ліків, а російські окупанти блокують гуманітарну допомогу.

Тож перша леді розкритикувала західних лідерів, які десятиліттями мовчали, поки Путін перетворював свою націю на рабів. Американцям та європейцям вона нагадала, що люди, яких вони обрали, "дозволяють нашим дітям вмирати".

Україна зараз захищає Європу та наші спільні цінності. Кожен день нашої боротьби збільшує ціну, яку платить Україна за збереження цих цінностей,
– пояснила Олена Зеленська.

Тож вона вкотре попросила НАТО не боятися Путіна, а закрити наше небо або хоча б надати нам літаки, щоб ми могли самі його захищати.

Нагадаємо Ці люди загинули, рятуючи й допомагаючи: Зеленська розповіла про жертв нелюдської агресії Росії

Олена Зеленська боїться за чоловіка

Зараз дружина президента в безпечному місці, яке суворо засекречене, тоді як Зеленський – на Банковій в Києві. Вперше за три тижні війни вона зізналась, що боїться за чоловіка, який нікуди не втік.

Як кожна жінка в Україні, я зараз боюся за свого чоловіка. Щоранку перед тим, як подзвонити йому, я молюся, щоб усе було добре. Я знаю, який він сильний і витривалий. Він здатен витримати все, особливо коли захищає людей і речі, які він любить,
– гордо заявила Олена Зеленська.

До речі, днями президент розповів, що його сім'я в Україні. Він обмежився лише цим коментарем.