Зірка зробила несподіване зізнання моделі Ешлі Грем, яка започаткувала власне шоу "Pretty Big Deal". Першою гостею її проекту стала Кім Кардашян, яка не приховувала свого захвату від спілкування з пишнотілою манекенницею.

Читайте також: Кім Кардашян прийшла на світський захід без білизни: звабливі фото

У невимушеній атмосфері Кім Кардашян розкрила багато таємниць. Зокрема, зірка не стала відмовлятись від провокативного питання Ешлі Грем та відверто розповіла, що саме її дратує в Каньє Весті. За словами Кім, чоловік страждає від нарколепсії – хвороби нервової системи, яка провокує напади непереборної сонливості.

Він може заснути всюди. На моєму дебютному модному вечорі, коли він знайомив мене з зірками, які ледь говорили англійською (ми були у Франції), він заснув за обіднім столом в ресторані,
– зізналась Кім Кардашян.

Однак не тільки зірка має претензії до свого чоловіка. Кім також розповіла, що Каньє Вест теж дорікає їй у некультурній звичці, яку вона інколи демонструє під час публічних виходів.

"Він би не хотів, аби я вживала нецензурні слова. Так, я багато лаюся. Мабуть, ще він би хотів, щоб я частіше надсилала йому сексуальні фотографії", – додала Кім Кардашян.

Дивіться повне інтерв'ю Ешлі Грем з Кім Кардашян (відео):