Особисте життя Енріке Іглесіас обговорив з журналістами телешоу Un Nuevo Día.

Співак чи не вперше заговорив про свою дружину Анну Курнікову. До цього Енріке Іглесіас не давав коментарі щодо подружнього життя з екс-тенісисткою. Тепер же він заявив, що Анна – єдина жінка, з якою він захотів створити сім'ю.

Читайте також: Зірковий татусь: Енріке Іглесіас показав кумедне відео, як розважає дітей

Вона весела, незалежна та не боїться труднощів. І якщо бути чесним, до зустрічі з нею я і подумати не міг, що здатний на такі довгі стосунки. Раніше у мене було багато різних дівчат, але все це було несерйозно,
– поділився Енріке Іглесіас.

Окрім цього, артист заговорив і про батьківство. З появою двійнят Люсі та Ніколаса співак змінив свій ритм життя та почав більше проводити часу з родиною. Водночас блог Енріке Іглесіаса заполонили чарівні кадри з 8-місячними дітьми.

"Мені подобається моє нове життя. Тепер, коли я працюю на студії і час підходить до 20:00, я поспішаю додому. Мені хочеться швидше побачити дружину, дітей, дізнатися, чим вони займалися весь день, мене не хвилює більше нічого в цей момент. Тепер мені доводиться постійно шукати нові способи для розваги дітей, тому що їх посмішки роблять мене найщасливішою людиною у світі. Це заряджає мене позитивом на весь день, я не перестаю посміхатися сам. Що може бути важливіше за це?" – зізнався Енріке Іглесіас.

Запальний співак, в якого закохані мільйони дівчат у всьому світі, додав, що з появою його дітей стає дедалі складніше покидати домівку та їхати в світове турне.

Тепер, коли у мене є діти, мені дуже важко подорожувати. Все обертається навколо них,
– додав Енріке Іглесіас.

Наразі ж артист вирушив у чергове турне, в рамках якого 30 вересня виступить у Києві. Енріке Іглесіас проведе грандіозний концерт на НСК "Олімпійський".