Про це він зізнався у першому інтерв'ю після смерті коханої "Super.ru".

"...Ніхто з них не міг сказати, коли це відбудеться (смерть Фріске), тому що на все воля Божа... Про те, що я заберу Платона на море, стало відомо ще місяць тому. Оформили візи, купили квитки. Ніхто не загадував, що все відбудеться саме так. Ми прилетіли сюди в неділю, а в понеділок Жанни не стало", — розповідає телеведучий, який був поруч з коханою продовж двох років її хвороби.

"Сталося жахливе непорозуміння, збіг, я не знаю, як це назвати. Я, напевно, шкодуватиму до кінця життя, що так збіглося. Ні про яку втечу і про те, що я забрав дитину у Жанни, не може бути мови", — додав він.

Телеведучий пояснив, що зараз найважливіші дні для сім'ї і для нього: літургія, відспівування, похорон. Тож, напередодні 18 червня Дмитро вилетів до Москви. А от маленького Платона він вирішив залишити в Болгарії.

Шепелєв також розповів про їх заручини та плани про весілля.

Читайте також: З Жанною Фріске попрощалися понад 3 тисячі прихильників

"На її минулий день народження я довго думав, який зробити їй подарунок. Ми багато разів говорили про весілля, але ми відразу домовилися, щоб це було красиво. Ми хотіли, щоб на ній було гарна сукня, щоб у неї була красива весільна зачіска. Для нас головне — провести цей день так, як ми його уявляли. Тому ми вирішили зробити це трохи пізніше".

Ми чекали, коли все владнається. В її минулий день народження я зробив їй пропозицію і ми обмінялися обручками. І Жанна сказала мені "Так!",
— каже телеведучий.

За його словами, усі два роки Фріске бачила як росте її син, а до своєї страшної хвороби ставилася трошки з іроніє, часто казала: "Ну й нехай!".

"Ми були з Жанною і в здоров'ї, і в хвороби. Це саме ті стосунки, які проповідує людство. Про це можна мріяти, але так можна жити. І я щасливий, що в моєму житті є ця людина. Я щасливий, що ми розділили цю долю, ми розділили цю відповідальність. Я безмірно вдячний їй. І я щасливий, що вона в мене є", — сказав Дмитро.

Нагадаємо, Жанна Фріске померла 15 червня після тривалої боротьби із агресивною формою раку мозку.