Грають переважно власну музику. Кажуть - часто нові ідеї з’являються прямо під час концертів. Музиканти починають грати експромтом і саме так народжуються нові композиції. Ритмічну частину виступу, а також танці та спілкування з прихильниками - контролює Шенон.

“Нашу співпрацю я можу назвати креативним партнерством. Окрім того, я великий фан його гри на барабанах. На мою думку, так відчувати ритм, грати, як він, більше ніхто не може”, - сказав музикант Ентуан Бекс.

Сам же музикант зізнається - попри насичений гастрольний графік з основним колективом - часу на власну творчість не шкодує. Будь-яку вільну хвилину - присвячує роботі над новими музичними проектами.

“Це просто по-іншому. Ні одне, ні інше не є кращим, чи гіршим - це просто різна енергетика. Але танцювальна музика створює більш ритмічну атмосферу, вона дуже послідовна, на будь-які зміни слухач тут реагує миттєво”, - каже музикант Шеннон Лето.

До української столиці Шеннон Лето приїхав вже вдруге. Каже, під час минулого візиту, часу на відпочинок зовсім не мали, адже в розпалі був "найгарячіший період" на підтримку останнього альбому колективу - "This is War". Цього ж разу - знайшли час і на прогулянки містом, та знайомство з українською кухнею.

“Подол? Фодол? Так, саме у цій частині міста ми погуляли. Осінь, пора, коли листя стає помаранчевим, жовтим, червоним - тут неймовірно. Особливо, у поєднанні з неймовірною архітектурою”, - ділиться враженнями музикант Шеннон Лето.

Кілька пісень, кажуть музиканти, вже записані. Наразі, зізнаються, вже подумують про випуск спільної дебютної платівки. Щоправда, побачить світ вона на раніше 2012 року. Обіцяють відзняти і кілька відеокліпів.

Наразі ж музиканти зосереджені на гастролях, найближчим часом електронний сет Шеннона Лето та Ентуана Бекса побачать на клубних майданчиках європейських міст.