Шая Лабаф та Маргарет Квеллі розірвали стосунки

Відомий голлівудський актор Шая Лабаф розійшовся з акторкою Маргарет Квеллі. Про це поідомило видання People, посилаючись на джерела, близькі до колишньої пари. Однією з причин розриву стосунків можуть бути звинувачення Шаї Лабафа в насиллі.

Читайте також Зірки серіалу "Еліта" Марія Педраса та Хайме Лоренте розійшлися, – ЗМІ

Видання зазначає, що Шая та Маргарет розійшлися в суботу, 2 січня. Варто додати, що зірковий роман протривав недовго – актори почали зустрічатись близько 20 грудня, тому були разом приблизно 2 тижні. Пара не соромилась демонструвати стосунки на вулицях міста, тому їх часто підловлювали папараці за поцілунками.

Вони розлучилися в суботу. Вони просто перебувають у різних місцях свого життя,
– повідомило джерело.

Одним з варіантів, чому Маргарет Квеллі розійшлась з Шаєю, є її зосередженість на акторській кар'єрі. Вона повинна найближчим часом поїхати в Канаду, де зніматиметься у фільмі з Марго Роббі.

Іншим варіантом є наслідки звинувачення колишньої дівчини Шаї Лабафа Талії Барнетт (яка виступає під псевдонімом FKA Twigs) в насильницьких діях стосовно неї. Маргарет Квеллі, ймовірно, не хоче, щоб скандал з її коханим негативно відобразився в її кар'єрі чи стосунках з іншими. Тому вона вирішила завершити роман.