Знаменита виконавиця культової пісні Waka waka опублікувала знімок, на якому вся сім'я постала в повному складі. На світлині постали 31-річний бойфренд Шакіри Жерард Піке та їхні спільні діти 3-річний Саша Піке та 5-річний Мілан Піке.

Читайте також: Шакіра емоційно відсвяткувала гол сина: відео

До слова, нещодавно мережу підірвала новина про розставання Шакіри та іспанського футболіста. Новим знімком колумбійська співачка радикально заперечила правдивість інформації про непорозуміння в стосунках. На світлині щаслива сім'я весело усміхаються і ніжно обіймаються. Щасливих свят, – побажала співачка своїм "фоловерам".

Варто нагадати, 41-річна колумбійська співачка Шакіра та 31-річний іспанський футболіст Жерард Піке познайомились у 2010 році на зйомках відеокліпу на пісню Waka waka. До слова, саме цей сингл став офіційним гімном Чемпіонату футболу 2010-го року. У лютому 2011 представники пари офіційно підтвердили, що перебувають у стосунках. У вересні 2012 року Шакіра оголосила, що вони чекають на первістка. У січні 2013 року в них народився син Мілан Піке. У січні 2015 року у них народився другий хлопчик, якого назвали Саша Піке.