Інсайдерською інформацією вона поділилась в прямому ефірі телепередачі Дакоти Т. Джонс, передає Billboard.

Читайте також: Демі Ловато втратила найцінніше після передозування наркотиками: несподівані подробиці

Медісон де ла Гарца запевнила, що наразі співачка продовжує лікування в реабілітаційному центрі. Демі Ловато почувається добре, але й досі намагається подолати наслідки "фатальної помилки". Зокрема, популярна артистка відновлює голос.

Вона дійсно старається (повністю одужати, – 24 канал), сповнена рішучості покінчити з цим раз і назавжди. Я дуже пишаюся моєю сестрою,
– розповіла Медісон де ла Гарца.


Демі Ловато з молодшою сестрою / фото із соцмереж

Акторка додала, що її сестра регулярно спілкується з психологом. Окрім цього, Демі Ловато займається спортом та виділяє багато часу на прогулянки. Так артистка долає депресію, яка, як переконують медики, вже не проявляється у зірки.

Великий вплив на реабілітацію Демі Ловато мали родичі артистки, які часто відвідують її в шпиталі. За словами Медісон де ла Гарци, це був непростий час для всієї родини, однак вона згуртувалась у прагненні допомогти співачці. Мама Демі Ловато навіть вирішила написати книгу про такий непростий період доньки, щоб її прихильники не повторила помилку зірки.

Нагадаємо, що 25 липня стало відом про госпіталізацію Демі Ловато. За інформацією інсайдерів, життя зірки врятував антидот, який медики ввели одразу після того, як знайшли непритомну зірку. Першу медичну допомогу Демі Ловато надав її особистий охоронець. Під час лікування артистка мала ускладнення, типові для передозування, та втратила голос.