Як повідомляє ТАСС, під час прес-конференції Сергій Шнуров розповів деталі про прощальний тур містами Росії. Він переконував журналістів, що у складі "Ленінграду" вже всього досяг, тому не бачить сенсу продовжувати розвивати колектив.

Читайте також: Українських артистів-гастролерів у Росії треба позбавляти громадянства, – Кондратюк

"Група "Ленінград" домоглася всього, чого могла, отримала всі можливі премії. Далі йти нікуди. Цим туром ми ставимо велику жирну крапку. Група абсолютно російська, тому про жодне світове турне мова не йде. А тут ми для себе зробили все", – заявив журналістам Сергій Шнуров.

Окрім цього, артист не виключив можливості взагалі піти з шоу-бізнесу. Сергій Шнуров зазначив, що може займатись іншою справою та більше не згадувати про музичну кар'єру.

Ви даремно говорите, що Сергій Шнуров не може існувати поза музикою. Я пам'ятаю себе в дитячому садочку: я не грав ні на чому, не співав жодних пісень, крім "Ялинки",
– з гумором розповів він.

Не уникнув скандальний співак і жарту про своїх російських колег. За словами Сергія Шнурова, він з гуртом "Ленінград" може влаштовувати чимало прощальних концертів, як свого часу робила Алла Пугачова, та щоразу повертатись на сцену.

"Хотілося б "прощатися", як Алла Борисівна. Але от навряд чи у мене так вийде", – пожартував Сергій Шнуров.

Що відомо про заяву щодо розпуску гурту "Ленінград"

Вкінці березня фронтмен популярного колективу анонсував прощальний тур, який розпочнеться у липні 2019 року та триватиме 2 місяці. Згідно з анонсом, Сергій Шнуров та гурт "Ленінград" побувають у 9 мегаполісах Росії.

Читайте також: Український гурт Panivalkova розпався: відома причина

Про розпад гурту соліст оголосив у своїй оригінальній манері. До афіші концертів він прикріпив вірш, у якому зізнався, що це прощальний тур, організований "Ленінградом". При цьому Сергій Шнуров пояснив, що втомився "робити одне і теж", писати музику упродовж 20 років та виступати з нею.

Задал сам себе вопрос. Может я уже подрос? Почесал свои седины... Между сложными вещами, я скажу, как не юнец: "Этот тур будет прощальным". Вот и сказочке конец, – написав Сергій Шнуров.

Окрім цього, вокаліст гурту "Ленінград" зізнався, що, можливо, колись він відновить колектив. Однак наразі Сергій Шнуров цього не планує.

Що відомо про гурт "Ленінград"?

Популярний російський гурт "Ленінград" вперше з'явився у шоу-бізнесі у 1997 році. Його засновником був скандальний співак Сергій Шнуров. Чималу славу колективу принесла оригінальна манера виконання пісень та ненормативна лексика, яку часто використували музиканти.

У творчому доробку Сергія Шнурова – 19 студійних альбомів та десятки кліпів. Одними з найпопулярніших пісень є "Дикий мужчина", "Шоу-бизнес", "Алкоголик и придурок", "Не хочу быть москвичем".

Дивіться відео кліпу до пісні гурту "Ленінград" – "Не хочу быть москвичем":

Саме існування гурту відзначилось чималими скандалами. Як Сергій Шнуров, так й інші учасники гурту часто виходили на сцену в нетверезому стані, що оберталось для них інцидентами. При цьому слава "Ленінграду" тільки зростала.