Влітку минулого року Міхалок оголосив про закриття популярного проекту - гурту "Ляпис Трубецкой". Втім поза сценою один з "голосів Майдану" залишався недовго - вже 1 вересня відбулася презентація нової групи перевтіленого Міхалка - BRUTTO.

Группа BRUTTO - логічне і пряме продовження легко впізнаваного стилю "Ляписа Трубецкого" останніх років. Її стиль - маскулінний і лютий, відважний і зухвалий панк, гострий, актуальний, надихаючий і вільний від уз. Виступ гурту - це більше, ніж просто концерт. Це бій з лінню, зміцнення віри в себе і звільнення від внутрішніх кайданів.

Дебютний концерт BRUTTO в Україні відбувся 27 грудня в Києві. Виступ зібрав повний зал, отримав відмінні відгуки у ЗМІ і викликав великий інтерес фанатів по всій Україні. Такий же успіх очікується і в новому турі, який "прокотиться" більш ніж по 20-ти містах в лютому і березні 2015-го. Розкладу туру дивіться тут.

Сергій Міхалок, лідер групи BRUTTO: "Мої пісні "Не Биць скотам", "Рабкор", "Броненосец", "Грай", "Воины света" - лунали на барикадах і, сподіваюся, хоч трохи, але допомогли перемогти. Тут був я та інші білоруси. І деякі загинули за свободу братів українців! Тепер зі мною могутні хлопці з BRUTTO! Ми приїхали в Україну і будемо словом, а якщо треба, - і ділом допомагати Майдану відстояти свої ідеали! Будзь смелым и весна прыйдзе! Наша возьме!"

Великий всеукраїнський тур BRUTTO завершиться 20 березня в Києві концертом під назвою "ГАРРИ". Нещодавно у мережі з’явилось неофіційне відео на пісню "ГАРРИ", в якому, зокрема, були використані матеріали телеканалу "24".


Цікаві факти про группу BRUTTO

1. Плейлист група складає перед початком кожного концерту. Відомо лише, що в кожному місті туру гарантовано прозвучить новий сингл «ГАРРИ».

2. У Чернівцях концерт відбудеться в ТРЦ "Панорама", де група зіграє на боксерському рингу!

3. Також у Чернівцях Віталій Гурков, 10-кратний діючий чемпіон світу з тайського боксу, а також вокаліст BRUTTO проведуть безкоштовний семінар з Muay Thai (тайського боксу).

4. Двоє з учасників групи - українці (одесити).

5. У тур група вирушає на своєму автобусі.

6. У кожне місто група везе свою звукову систему та інструменти.

7. Райдер групи дуже простий, короткий і невимогливий. У групі є вегетаріанці - тому в гримерці велика кількість овочів і "фітнес-няшки".

Нагадаємо, що тиждень тому Сергій Міхалок попросив права на постійне проживання в Україні.